Skedar i silver

435415

SKEDAR, 8 st, silver, 17/1800-tal, totalvikt ca 329 g

Slitage, bitmärken, ägargravyr

Silver

Monter 31

Skedar i silver

Budhistorik (4 bud)

3029058
1 600
3027269
3015453
3015267
500

Slutpris SEK:
1 600
165 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.