Mary Golay

435413

MARY GOLAY (Schweiz, 1869-1944): (4 st), Kurtiserande par, 3 signerade Mary Golay, handkolorerade tryck, bildmått 22,5x9,5 cm vardera

Skador

Fack 29

Mary Golay

Budhistorik (2 bud)

3028164
550
3026594
500

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.