Nils Söderbergs Staffli Team

435408

STAFFLI, på hjul 1900-tal, höjd 166 cm

Tillhört konstnären Nils Söderberg

slitage, målarfärg

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Nils Söderbergs Staffli Team

Budhistorik (9 bud)
3025504
700
3024233
650
3024016
600
3021578
550
3020015
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.