Bruno Mathsson Jetson

435405

BRUNO MATHSSON, fåtölj, Jetson, DUX, klädsel i canvas, benställning i förkromat stål, nackkudde, 1970-tal, höjd ca 100, sitthöjd ca 40 cm

Skador slitage

Möbler, Design

Rum 13

Bruno Mathsson Jetson

Budhistorik (27 bud)
3029566
5 000
3029638
5 000
3029566
4 800
3029626
4 600
3029566
4 400

Slutpris SEK:
5 000
516 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.