Muhammad Ali autograf Sportmemorabilia

435404

MUHAMMAD ALI (Cassius Clay, USA,1942-2016), signerad och daterad Kalender 1965 "From Muhammad Ali World Champ 1965", kalenderns mått ca 13x8 cm;
PROVENIENS: Nuvarande ägare träffade och fick autografen direkt av Muhammad Ali på Kastrups Flygplats 1965

Med mindre fläck

Böcker/Kartor, Handskrifter, Diverse, Samlarobjekt

Monter 3

Budhistorik (5 bud)
3028621
3020035
3020034
850
3016990
3016642
600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.