Klaffbord teak

435398

KLAFFBORD, teak, 1900-talets senare del, höjd 74 cm, 125x140 cm

Bruksslitage

Rum 4

Klaffbord teak

Budhistorik (19 bud)
3041107
1 400
3041103
1 300
3041081
3041037
3041021

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.