Hyllsystem Ingolf Bahus

435394

HYLLSYSTEM, Ingolf Bahus, Gusten Bahus Eftr. A/S, Norge, 1950/60-tal, teak, delvis fanerat. 6 gavlar, höjd 195 cm. 3 skåp med luckor, längd 80, bredd 39, höjd 33 cm. 21 hyllor längd 80 x 20 cm. 3 hyllor, 80 x 37,5 cm. Diverse hyllbärare medföljer

Bruksslitage, rotting med omfattande skador

Möbler, Design

Rum 6

Hyllsystem Ingolf Bahus

Budhistorik (18 bud)
3040949
2 800
3040906
2 600
3040906
3040201
3040905

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.