Hans J. Wegner stolar

435387

HANS J WEGNER, stolar, 4 st., Carl Hansen, Danmark, modell CH-23, ek, sitsar i rotting, etikettmärkta, sitthöjd 44 cm

smärre slitage, mindre skador på rotting

Möbler, Stolar, Design

Rum 22

Hans J. Wegner stolar

Budhistorik (31 bud)
3041073
9 400
3041071
9 200
3041067
9 000
3041064
8 800
3041063
8 600

Slutpris SEK:
9 400
958 EUR, 1 158 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.