Lis Thomasson oljemålning

435385

LIS THOMASSON (född 1929): "Vattenlek I '', signerad och daterad L.Thomasson 1983, olja på duk, ca 95x110 cm

Rum 3

Lis Thomasson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3029554
4 400
3029553
4 200
3029549
3029541
3 800
3029548
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.