Anna Palm akvarell med täckvitt

435378

ANNA PALM (1859-1924): Vy mot Stockholms slott och Gamla stan, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell och täckvitt på papper, ca 5,5x9,5 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Budhistorik (9 bud)
3030762
3 200
3030665
3030665
2 600
3028990
2 400
3018961

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.