Staffan Hallström oljemålning

435377

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Motiv av Adam och Eva, signerad Staffan Hallström, olja på duk, ca 22x35 cm

Fack 34

Staffan Hallström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3028727
750
3023791
700
3023787
3017169

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.