Evert Lundquist oljemålning

435376

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Motiv från Paris, signerad a tergo "Till Lasse från Ludde 1949 Evert Lundquist", olja på duk, ca 24x12 cm; inglasad

Evert Lundquist oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3028029
3022988
3 800
3017967
3 600

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.