Staffan Hallström oljemålning

435375

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Motiv med hustak, signerad Staffan Hallström, olja på duk, ca 27x35 cm

Staffan Hallström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3031325
3029539
3029534
450
3029279
3019985

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.