Evert Lundquist oljemålning

435374

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Komposition med kvinna, signerad E Lundquist, olja på duk, uppfodrad, ca 25x20 cm

Krackelering

Evert Lundquist oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3031167
4 200
3027063
3 600
3025591
600
3022623
550
3019981
500

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.