Bordslampa barockstil

435369

BORDSLAMPA, barockstil, 1900-tal, mässing, total höjd ca 84 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor, Metall

Rum 7

Bordslampa barockstil

Budhistorik (13 bud)
3029488
3029185
750
3029020
700
3029184
700
3029020
650

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.