Silver Olga

435367

GAFFLAR, PASTEJKNIV, 4+1+1, silver, "Olga" samt "Snäck", 1800-talets slut, Wigren, H. C. Vogt, längd ca 21 cm, vikt ca 445 g

Slitage, med gravyr

Silver

Silver Olga
Budhistorik (2 bud)

3015797
3014973

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.