Spegel

435365

SPEGEL, 1900-talets slut, förgylld ram, yttermått 148x103 cm

färgbortfall

Speglar

Spegel

Budhistorik (3 bud)

3027931
3025485
3021189

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.