Craig Morey fotografi

435363

CRAIG MOREY (född 1952): Kvinna och man, signerad och daterad Morey 7.4.16, fotografi, bildyta 17,5x22,5 cm

Konst, Fotografi

Rum 20

Craig Morey fotografi

Budhistorik (22 bud)
3029397
3029431
3 800
3029397
3 600
3029418
3 400
3029397
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.