Craig Morey fotografi

435362

CRAIG MOREY (född 1952): Kvinna, signerad och daterad Morey 3.23.16, fotografi, bildyta 22,5x17,5 cm

Konst, Fotografi

Rum 20

Craig Morey fotografi

Budhistorik (22 bud)
3029414
3029401
2 800
3029384
2 600
3029390
2 400
3029384

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.