Craig Morey fotografi

435361

CRAIG MOREY (född 1952): Kvinna, signerad och daterad Morey 7.4.16, fotografi, bildyta 22,5x17,5 cm

Konst, Fotografi

Rum 20

Craig Morey fotografi

Budhistorik (25 bud)
3029386
2 800
3029382
2 600
3029370
2 400
3029374
3029370

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.