Craig Morey fotografi

435358

CRAIG MOREY (född 1952): Kvinna, signerad och daterad Morey 7.14.16, fotografi, bildyta 22,5x17,5 cm

Konst, Fotografi

Rum 20

Craig Morey fotografi

Budhistorik (7 bud)
3029038
1 300
3019423
3029037
3019423
3017180
600

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.