Craig Morey fotografi

435355

CRAIG MOREY (född 1952): Kvinna, signerad och daterad Morey 7.4.16, fotografi, bildyta 22,5x17,5 cm

Konst, Fotografi

Rum 20

Craig Morey fotografi

Budhistorik (17 bud)
3029295
1 600
3029304
3029295
1 400
3029224
1 300
3029224

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.