Väggpendyl gustaviansk stil

435352

VÄGGPENDYL, 18/1900-tal, urtavlan märkt JG Kjellström Stockholm, fodralet märkt Lodén, gustaviansk stil, skuren dekor, förgyllt, höjd 96 cm, pendel finns

flertalet glas saknas, nyckel saknas

Klockor/Ur

Rum 14

Väggpendyl gustaviansk stil

Budhistorik (12 bud)
3027963
1 300
3026849
3026849
3026021
950
3019385
850

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.