Fruktknivar silver

435349

FRUKTKNIVAR, 12 st., silver, 1917, förgyllt blad, svensk importstämpel, längd ca 18 cm, etui medföljer

Smärre slitage

Silver

Monter 2

Fruktknivar silver

Budhistorik (7 bud)
3029308
3029064
900
3029063
850
3027219
450
3019182

Slutpris SEK:
104 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.