Ljusstakar empirestil

435342

LJUSSTAKAR, 1 par, empiresitl, 1900-tal, märkt M.AX Gefle, höjd ca 34 cm

Slitage

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (20 bud)
3023317
3022944
3023316
1 900
3022944
1 800
3023315
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.