Bordslampor empirestil

435337

BORDSLAMPOR, 1 par, empirestil, 1900-tal, mässing, höjd exkl lampfästen 28 cm

Olika lampfästen, slitage, bucklor

Diverse, Belysning, Metall

Rum 7, Hylla 2

Bordslampor empirestil

Budhistorik (11 bud)
3029258
1 900
3027384
1 800
3029257
1 700
3027384
1 600
3029256

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.