Timplåda 1800-tal

435330

TIMPLÅDA, med skjutlock, allmoge, 1800-tal, lock med kurbits, höjd 14, 27x20 cm

Ytskador, slitage

Diverse, Allmoge

Timplåda 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

3029148
3015129

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.