Golvlampa

435328

GOLVLAMP, 1950-tal, keramik, Nila sign LÅ, dekor med rådjur, höjd inkl skärm 140 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 7, Hylla 9

Golvlampa

Budhistorik (1 bud)

3026591
2017-01-24 13:33:17

2017-01-25 kl 18:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.