Kandelabrar sekelskiftet

435325

KANDELABRAR, 1 par, omkring 1900, för 4 ljus vardera, sockel i svart marmor, patinerad metall, höjd ca 44 cm

Slitage, en sockel med avslag/nagg

Diverse, Hem, Belysning

Kandelabrar sekelskiftet

Budhistorik (15 bud)
3029159
3029149
3029087
950
3029051
900
3029051

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.