Ljusstakar sengustavianska

435324

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets början, mässing och marmor, höjd ca 23 cm

Något olika fotplator, slitage

Diverse, Belysning

Ljusstakar sengustavianska

Budhistorik (14 bud)
3028934
3028108
3028107
950
3028106
900
3028105
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.