Yttrefoder blåvitt

435322

YTTERFODER, 1900-tal, dekor av blommor, England Doulton, höjd ca 30, diameter 37 cm

nagg

Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 2

Yttrefoder blåvitt

Budhistorik (17 bud)
3029090
1 400
3029056
1 300
3029056
3028962
3029055

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.