Ernfried Wahlqvist oljemålning

435316

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Utsikt över Kastellholmen - Stockholm, signerad och daterad E. Wahlqvist 1874, olja på duk, ca 40x60 cm

Smärre krackelyr

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Rum 16

Budhistorik (8 bud)
3033433
5 000
3033294
4 800
3033118
4 600
3033015
4 400
3033014
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.