Mihaīl Chemiakin

435307

MIHAĪL CHEMIAKIN (född 1943): "Carnaval ā st-Petersbourg" signerad och daterad M. Chemiakin 1993, färglitografi, 213/275, 64x45 cm

Bladet något vågigt

Fack 12

Mihaīl Chemiakin
Budhistorik (8 bud)
3028238
950
3017897
900
3025546
850
3017897
500
3023097
450

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.