Grythyttan trädgårdsstolar

435305

GRYTHYTTAN, 6 st stolar i "Bryggeriserien", lackerat stål samt trä, fällbara

Bruksslitage, repor

Diverse, Design

Rum 8

Grythyttan trädgårdsstolar

Budhistorik (23 bud)
3029114
6 600
3029112
6 400
3029088
6 200
3029088
5 800
3029109
5 600

Slutpris SEK:
6 600
630 EUR, 708 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.