Salongsmöbel Louis seizestil

435304

SALONGSMÖBEL, 5 dlr., 1900-talets första hälft, Louis seizestil, skuren dekor, förgylld, klädsel med brodyr, bestående av: soffa samt 4 stolar, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Rum 2

Salongsmöbel Louis seizestil

Budhistorik (6 bud)
3017953
3016229
3015547
450
3015370
3014794

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.