Grythyttan trädgårdsmöbler

435303

GRYTHYTTAN, 5 dlr, trädgårdsgrupp "Bryggeriserien", 4 stolar samt cafébord, lackerat stål samt trä, mått bord höjd ca 72, diameter 60 cm

Bruksslitage, repor

Diverse, Design

Rum 8

Grythyttan trädgårdsmöbler

Budhistorik (30 bud)
3029076
6 600
3029086
6 400
3029076
6 200
3029075
6 000
3028584
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.