Piedestaler marmor

435301

PIEDESTALER, 1 par, 1900-tal, marmor, höjd 106 cm

slitage, enstaka nagg

Geijersgatan 14, Göteborg

Piedestaler marmor

Budhistorik (10 bud)
3030507
2 600
3028561
2 400
3030506
3028561
3030505
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.