Vera Frisén oljemålning

435299

VERA FRISÉN (1910-1990): Landskap, signerad Frisén, olja på pannå, 27x34 cm

Rum 4

Vera Frisén oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3029039
2 800
3029048
2 600
3029039
2 400
3028993
3028993
1 800

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.