Ampel i empirestil

435294

AMPEL, grönlackerad plåt, mässing, 1900-tal, empirestil, 6-armad, höjd ca 35, diameter 60 cm

smärre slitage

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Ampel i empirestil

Budhistorik (2 bud)

3031524
3017262

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.