Astri Bergman-Taube akvarell

435293

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Spanien", landskap, akvarell, signerad och daterad Astri Bergman Taube, 34x29 cm

Rum 4

Astri Bergman-Taube akvarell

Budhistorik (16 bud)
3029028
2 400
3029022
3028989
3028989
1 800
3028948
1 700

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.