Taklykta förgylld metall

435290

TAKLYKTA, 1900-tal, förgylld metall slipat glas, höjd 37 cm

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Taklykta förgylld metall

Budhistorik (15 bud)
3031877
950
3023679
900
3023679
850
3024020
3023679
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.