Lampetter empirestil

435289

LAMPETTER, 1900-tal, 1 par, 3-armade, empirestil, förgyllda, höjd ca 58 cm

smärre slitage

Belysning, Vägglampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Lampetter empirestil

Budhistorik (15 bud)
3031044
3030756
1 400
3030152
1 300
3030755
1 300
3030152

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.