Vettar

435283

VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, märkta Ideal-vettar Patent, längd 41-43 cm

Skador och färgbortfall

Diverse

Vettar

Budhistorik (15 bud)
3028981
1 300
3028967
3028966
3028963
3028965

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.