Angelica Wiik färglitografi

435274

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA.upplaga, ca 59x40 cm, oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (16 bud)
3024844
1 600
3024068
3024843
1 400
3024068
1 300
3019937

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.