Per Daniel Holm oljemålning

435273

PER DANIEL HOLM,(1835-1903):Landskap med skogsstig, signerad på ramen P Holm, olja på duk, 23,5x26 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Per Daniel Holm oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3026713
3024503
2 800
3013457
2 600
3024501
2 600
3013457
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.