Bestick silver

435272

MATSKEDAR, 5 st, BORDSSKEDAR, 4 st, silver, 1800-talets första kvartal, total vikt ca 500 g

bucklor, slitage

Silver

Bestick silver

Budhistorik (10 bud)
3029991
1 300
3029069
3029069
650
3029352
600
3029069
550

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.