Olof Arborelius oljemålning

435271

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Fjällandskap med härbre, signerad O Arborelius, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Äldre måleri

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3027385
1 700
3027196
1 600
3026909
3027195
1 400
3026909

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.