Bonad 1900-tal

435267

BONAD, 1900-tal, Egypten, motiv med elefanter, giraffer och fåglar, ca 175x325 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Egypten

Mattor/Textilier

Bonad 1900-tal

Budhistorik (34 bud)
3026560
3 400
3026558
3 200
3026449
3026557
3026449
2 800

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.