Per Wilhelm Cedergren oljemålning

435265

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Waxholms fästning. Signerad P V Cedergren, olja på duk, 28x41 cm

Krackeleringar, ytskador

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Rum 5

Budhistorik (12 bud)
3027461
3027190
3027189
1 900
3027188
1 800
3025818

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.