Johannes Olsson oljemålning

435261

JOHANNES OLSSON (född 1945): Figurkomposition, signerad och daterad Johannes O 1974, olja på duk, 73x65 cm

Fack 21

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3020693
850
3013115
500

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.